​لذت فهمیدن...

​پالپین

​​کنکور

​​​​​​​برای ورود به بخش ویژه
پالپین برای کنکوریا
اینجا کلیک کن!

​​​توی دنیای علم هزاران موضوع وجود داره که فهمش سخته. ما توی پالپین سعی می کنیم تا با کمک گرفتن از کسایی که اون موضوعات سخت رو عمیقا درک کردن بخوایم تا توی یه سری ویدئوی کوتاه هر موضوع رو توضیح بدن. پس یعنی پالپین پر از ویدئوهای علمی کوتاهه که به کمک اونا می تونید مفاهیم و موضوعات جذاب و کاربردی علمی رو خیلی ساده و سریع بفهمید!

​ویدئوهای آموزشی
پادکست

​​خیلی خیلی زود قراره پادکست های علمی مون رو هم شروع کنیم. قراره باهم در مورد موضوعات مختلف علمی صحبت کنیم. از فضا و مهندسی تا زیست شناسی و ریاضی. قراره موضوعات جذاب علمی رو به روش های خیلی ساده توضیح بدیم تا همه بتونن از دونستن این مطالب لذت ببرن!

​خیلی از شما دانشجویید یا شاید می خواید یه درس رو یاد بگیرید یا ممکنه بخواید از درس هایی که بلدید استفاده کنید و امتحان دارید و خواید درس ها رو جمع و جور کنید. ما توی پالپین از بچه های کار درستی که درس هاشون رو خلاصه نویسی کردن خواستیم تا اون خلاصه ها رو در اختیارمون بذارن تا ما در اختیار شما بذاریم و بتونید ازشون استفاده کنید. این خلاصه نویسی ها شامل خلاصه فرمول، خلاصه درس یا هر مدل خلاصه نویسی دیگه می شه.

​خلاصه

​​پالپین کجاست؟

​​​​رویدادهای علمی کمک می کنن تا افراد فعال توی این حوزه بهتر و بیشتر باهم آشنا بشن و افراد جدید بتونن به راحتی به این حوزه وارد بشن.بزودی توی پالپین گردهمایی های علمی و آموزشی، جلسات گفتگو و  سخنرانی های جذابی رو براتون تدارک می بینیم که نگو و نپرس!

​رویداد

​همکاری با پالپین

​​​اگه عاشق علم و دانشی چرا به ما ملحق نمی شی؟

  • می تونی یه موضوعی که خیلی دوست داری رو به زبون ساده توضیح بدی و ویدئوت برامون بفرستی تا تو پالپین منتشر بشه!
  • می تونی خلاصه نویسی هایی که برای امتحانات و درسات نوشتی برامون بفرستی تا تو پالپین منتشر بشه!
  • یا می تونی هر ایده ای داری باهامون در میون بذاری تا به پالپین اضافه کنیم!

​​کافیه یه پیام به ما بدی تا ما خودمون باهات تماس بگیریم...

تماس با ما